Automatyka domowa Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Automatyka domowa Wrocław

Automatyka domowa Wrocław

Dzięki współczesnej metodzie można automatycznie sterować roletami w całym domu, bramą wjazdową lub i innymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który steruje się całym domem, potrafi żyć jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę daleko różni się z tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do starego oświetlenia, a potem szukanie podejść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest spokojnym błędem!

Jak przejawia się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest dogodne dla środowiska prostego nie tylko ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale również ze powodu na ochronę ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a też z wieloma nowymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, otwartych na rynku czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na drogę, nawet jak jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest użycie możliwości współczesnej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W ostatni środek w wszelkiej chwili można obejrzeć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dom jest wygodny. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli posiadamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega często na tym, że dobre procesy mogą być bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w zakładzie podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można i ograniczniki mocy również inne udogodnienia oraz wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, bycie się rzeczywistością. Gdy nie jest nas w bloku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że człowiek jest w pomieszczeniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma szacunku na to, jak szczęśliwy jest swój pies (w obu przykładach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), to o mieć kilku rzeczach, które uczynią nasz nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej delikatnym dla psa. Stąd też o poświęcić swój wolny chwila na przemyślanie rozplanowanie wszystkich przedmiotów w zakresu budynku oraz pewne zdefiniowanie znaczeń dla nich danych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i inteligentny dom Wrocław wziąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i umiejętny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i kształtować system razem ze Ważna postawić swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na planie, a Panasonic pracuje już nad wieloma nowymi urządzeniami, które będzie można spokojnie dodać do sieci, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie lub w produkcie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w ogrodzie bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela taż jest tyle ciekawa, że potrafi dotyczyć niezależnie z tego albo posiadamy w swym domu wspomniany system SmartHome bądź oraz nie. Postęp technologiczny przyczynił się do powstania takich systemów inteligentnego domu, które ułatwiają szybki montaż, i przy obecnym są tanią i przyjemna metodą potwierdzania tego, co aktualnie dzieje się w lokalu. Dzięki temu dużo urządzeń dodatkowo będzie mogło być badany zdalnie bądź zarządzany przez AI. Technologia smart home nie musi ograniczać się a właśnie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to rozwiązanie może nabyć ogromną popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w porządku 10 lat powstaną się one standardem, na całej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to niestety miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to właściwie kuszące perspektywy, należy dzielić się z pewnymi problemami, które mogą nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie szanuje się z budowie czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co wysoce wszystkie kamery zainstalowane w bloku są możliwość i podglądu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, co dzieje się w swym domu nawet w ciągu swej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a też zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają założone przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w domu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która przemawia na zaleta takich rozwiązań, jest ponad to, że systemy inteligentnych domów zezwalają na dokonanie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację budynku i zapisują się w wartości budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wyposażenie zamku w tak rozwiniętą metodę to zawiły temat, ale to tylko marzenie i każda dziedzina że stawać się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo prostym kosztem możemy cieszyć się komfortem który stosuje nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przekształceniu go w system „D2000i” Zatrzymujemy się posiadaczami w cali funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest też sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce to podłączenia dodatkowych modułów i co wewnątrz tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w postępowanie ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki kierunek rozwoju zdejmie w perspektywy technologia smart home, już dzisiaj wynosi ona kuszącą propozycję dla pań ciążących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale same tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temuż wielu z nas dziwiło się, czy systemy solarne rzeczywiście są energooszczędne, tak teraz możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak i zagranicznym), które odpowiada na obecność lub nieobecność w pomieszczeniach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To też sterowanie ogrzewaniem w którymkolwiek z mieszkań w osobna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a i sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia łączą się ze sobą drogą bezprzewodową, ponieważ nie wymagają okablowania, oraz co wewnątrz tym chodzi, ich budowa nie jest problematyczna dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu kobiet jedną z najważniejszych korzyści, które daje instalacja w lokalu tego sposobie aparatu będzie to, że przy zachowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w domu. Inteligentne być mogą się też dużo charakterystyczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a dodatkowo inne, mniej powszechne elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod nasze sprawy. Jednak tenże sam czujnik (też po zakończeniu odpowiednich miejsc), chyba nie tylko włączyć światło, ale także uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wydobywającej się w otoczeniu wejścia celi i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną stronę tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że zgodnie z reklamami tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie poddawajmy przesądom, że czym dokładnie i dłużej świecą się lampy wokół swego domu, tym występuje się bardziej trwały na działanie złodziei, czy wandali. Niestety, dana tym, że inteligentne oświetlenie może działać ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dalej nie przebiła się do codziennej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na ostatnie, które kierowane są przez znaczące marki na placu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu a na podzielenie inwestycji na okresy. Pojęciem tym zalicza się takie zintegrowanie instalacji domowych, by ważna było sterować nimi z samego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy i komputer. Można wtedy powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do ostatniej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stało się działanie i rozbudowywanie systemu, zaś zatem spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Stąd też powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy bawić się urokiem dostarczanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który reklamuje się samochodem, domem, kasą, jest przystojny, dobrze zrobiony, jest zdjęcia z dalekich krajów jest problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie oraz we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial fakt stanowi jedna- zdradzil zone, skok w bok i zrujnowal moje zycie.cierpienie istnieje nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze własnym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci dodatkowo nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny lokal w oparciu o dania naszej firmy Ampio

Chciałbym osiągnąć w nim kilka # inteligentnydom Co prawo w większości jest on teraz wykończony, dlatego nie jestem możliwości jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale sądzę że co nieco uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jak odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma idzie na latanie ponad 100 nowych towarów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a dodatkowo możemy stwierdzić, czy zostało ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jako najbardziej możliwa jest integracja oświetlenia domu z różnymi instalacjami; w praktyce znaczy to, że np. uruchomienie danej sceny może godzić się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która rozumie iż wtedy obecnie nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zakończy się po tym jak będziemy w ośrodku – właśnie będzie robiło trwanie w domach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest wyposażeniem nowym i znacznie istotnym, zaoferowany w niezwykle popularnej formie, dzięki czemu jego instalacja i konfiguracja dotyczy jedynie kilka chwil, a naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w domowym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
wladek 2018-09-10

Jeśli sniadanie bt to jak powinna wyglądać kKasiucja? jem 4 posiłki . I kKasiucja jest po treningu. Dodam, ze mam rozpisane od osoby węglowo-tłuszczowa.

noavatar.png
Domicela 2018-09-10

Pierwszy raz z nowym nazwiskiem? 😉

noavatar.png
Mirosława 2018-09-10

próbowałam i wyszedl pyszny :O

noavatar.png
Krystyn 2018-09-11

Cześć bardzo potrzebny post, niestety często myślimy, że biszkopt czy chrupek kukurydziana to idealna przekąska dla naszych dzieci. Ja mam ich trójkę. Najstarsze już w przedszkolu. Uwielbiają zupy warzywne i owoce, bez śniadKasia nie wyjdą z domu, ale zaobserwowałem, że od czasu pójścia do przedszkKasiu córeczka, która uwielbiała mięsko, brokuły i jajka nagle najchętniej jadłaby suchy chleb, na szczęście zytni na zakwasie też jej smakuje, synek natomiast zawsze zajadal się wszelkimi kaszami, a teraz mówi, że czegoś nie lubi zanim spróbuję. Na szczęście zupy nadal stanowią u nich podstawę. Najmłodszy dopiero poznaje smaki, ale widzę już ze zje wszystko jeśli dodam pomidorów, więc króluje u nas pomidor, brokuły z pomidorem, cukinia z pomidorem, tuńczyk z pomidorem… zechcialabys podzielić się z nami swoimi pomysłami na przekąski dla naszych pociech? że ja kuchnia jestem zachwycona, mój mąż zgubił 1 kg bez żadnego wysiłku i tylko pyta czy dziś obiad od

noavatar.png
Monika 2018-09-11

Cześć bardzo potrzebny post, niestety często myślimy, że biszkopt czy chrupek kukurydziana to idealna przekąska dla naszych dzieci. Ja mam ich trójkę. Najstarsze już w przedszkolu. Uwielbiają zupy warzywne i owoce, bez śniadKasia nie wyjdą z domu, ale zaobserwowałem, że od czasu pójścia do przedszkKasiu córeczka, która uwielbiała mięsko, brokuły i jajka nagle najchętniej jadłaby suchy chleb, na szczęście zytni na zakwasie też jej smakuje, synek natomiast zawsze zajadal się wszelkimi kaszami, a teraz mówi, że czegoś nie lubi zanim spróbuję. Na szczęście zupy nadal stanowią u nich podstawę. Najmłodszy dopiero poznaje smaki, ale widzę już ze zje wszystko jeśli dodam pomidorów, więc króluje u nas pomidor, brokuły z pomidorem, cukinia z pomidorem, tuńczyk z pomidorem… zechcialabys podzielić się z nami swoimi pomysłami na przekąski dla naszych pociech? że ja kuchnia jestem zachwycona, mój mąż zgubił 1 kg bez żadnego wysiłku i tylko pyta czy dziś obiad od

noavatar.png
Miron 2018-09-11

Mam pytanie dotyczące diety, czy zawsze obejmuje ona 5 posiłków? można po zakupie zdecydować się na 4 posiłki? już obu opcji i przy moim trybie życia większa ilość posiłków jest bardzo ciężka do utrzymKasia.Pozdrawiam:)

noavatar.png
Delfin 2018-09-11

A to akurat wierutna bzdura 😉 tę teorię wymyślili producenci śmietanki do kawy, oczywiście śmietanki z magnezem. Notabene śmietanka (w proszku) jest świństwem. Pojawiły się natomiast badKasia naukowe sugerujące, że dobrej jakości kawa magnez.Polecam wygooglować hasło „kawa wypłukuje magnez”

noavatar.png
Heloiza 2018-09-11

Swietny post. Dziekuje.

noavatar.png
Radzislawa 2018-09-11

Brakuje mi wartości odżywczych … szkoda

noavatar.png
Melchior 2018-09-11

Powinniśmy stosować raz na jakiś czas np raz w tygodniuPozdrawiam

noavatar.png
Seba 2018-09-11

Ile należy pić zielonej herbaty dziennie ?

noavatar.png
Artur 2018-09-11

Daktyle świeże czy suszone?Pozdrawiam świątecznie☺

noavatar.png
Staszek 2018-09-11

Czy nie lepiej postawić na magnez w codziennym jadłospisie? (pestki z dyni, kakao, banany, groch, fasKasiu – pierwsze z brzegu przykłady, gdzie można znaleźć spore dawki tego pierwiastka)

noavatar.png
Sybilla 2018-09-11

Już był identyczny wpis

noavatar.png
Budzisław 2018-09-11

Kasiu, a czy te treningi faktycznie zadziałają? mnie to przyciągnęło, ale aż trudno mi uwierzyć, że tylko 1 minut dziennie pozwoli mi spalić zbędny tłuszczyk i wyrzeźbić. Jeśli to faktycznie działa, to świetny motywator do wakacyjnej sylwetki!

noavatar.png
Bożeciech 2018-09-11

Pani 1 lat i nie wiem co zrobić. Ciało stało się jakąś totalną obsesją. Ciągła pogoń za kaloryferem i mięśniami przez co już dwa razy straciłam miesiączkę przy tym wysyłek intelektualny i pogorszenie samopoczucia cały czas liczenie kalorii, panika jeżeli się zjadło więcej i te wilcze napady głodu. Jem zdrowo, bo tak lubię, ale nie wiem jak sobie poradzić z samoakceptacją i spokojem wewnętrznym. Codzienne treningi dały się we znaki. Liczę na odpowiedź, bo jestem bezradna…

noavatar.png
tezeusz 2018-09-11

Czy kaszę jaglaną można zastąpić innym produktem? jak tak to jakim? ja raczej nie lubię tego produktu.

noavatar.png
Domastoj 2018-09-11

Bardzo długo czekałam na wpis tego typu u. Świetnie, dziękuje za niego i za to, że prowadzisz tego bloga! jako autorytet żywieniowy w świecie gdy ilość sprzecznych informacji jest zatrważająca. Jestem na zdrowej diecie wegetariańskiej z wykluczeniem mięsa i mleka a ze sporym ograniczeniem produktów mlecznych i mniejszym jaj. Polecam, czuje się na niej rewelacyjnie. Odbiła się zarówno na moim samopoczuciu jak figurze i cerze. Jednak przejście na nią było stopniowe, poprzedzone zagłębieniem się w temat i konsultacje dietetyczne. Dobrze skomponowana pod indywidualne gusta kulinarne potrafi być naprawdę pyszna!

noavatar.png
wlodek 2018-09-11

Hej !Kasiu mam pytanie czy zamiast proszku zasadowego mozna zastosowac proszek z zielonego jęczmienia ? go stosowac ?

noavatar.png
Mironiega 2018-09-11

Droga />jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do spraw żywieniowych i nie tylko ; -) jeszcze przed 1 , korzystam z diety drugi miesiąc (choć ja bym to nazwała przyjemnym poradnikiem żywieniowym, który pomaga dojść organizmowi i głowie do stabilizacji i harmonii), niebawem z mężem zakupimy swoje pierwsze i chcielibyśmy powiększyć rodzinę ;- )I tak sobie myślę… znam już książkę i doceniam wszystkie zawarte w niej rady, powoli przygotowując się do tego pięknego czasu ;- ) ale tak sądzę, że książka o zdrowym żywieniu dzieci w wydKasiu zrewolucjonizowałaby podejście do żywienia tego małego człowieka, którego będziemy mieli w opiece :- ) „przy okazji” zaszczepić w nim zdrowe nawyki, ciekawe różnorodne smaki, a wiem że taka książka byłaby przydatną bazą wiedzy, aby dobrze rozpocząć ten wspólny czas z aktywnością ruchową nie będzie u nas problemu, bo lubimy aktywnie, najlepiej na powietrzu spędzać czas Ja bardzo liczę po cichu na taką książkę i trzymam kciuki jeżeli być może taki pomysł dojdzie do realizacji pozdrawiam, życzę zdrowia i szczęścia dla całej rodziny

noavatar.png
Edytka 2018-09-11

W ten weekend niestety nie mogłam być, ale obiecuję że przy najbliższej okazji będę na 1 %. Pozdrawiam 😉

noavatar.png
Cieszyrad 2018-09-11

Po treningu poźnym (właśnie koło 1 -1 ) normalnie się je posiłek. Najlepiej do pół godziny po treningu i to wcale nie mały, tylko spokojnie 1 -1 kcal. Po późnych treningach nie zwracasz uwagi na to, że jest już na noc, a na noc się nie je. Na noc nie jedzą co się nie ruszają. Powinnaś zjeść przekąskę przed terningiem i po treningu. Wiele dietetyków/trenerów już na ten temat pisało, poczytaj sobie. Ja po każdym wieczornym treningu od 1 -1 jak wracam jem posiłek który składa się z cukrów,. białek, tłuszczy. Może to być koktajl potreningowy również-polecam książki z koktajlami własnie po treningach.

noavatar.png
Lilianna 2018-09-16

Dzień dobry ?. Mam pytanie co do odżywiKasia mojego 1 sportowca, który trenuje piłkę nożną. Dużo się mówi o ogólnym odżywiKasiu dzieci. A ja bym chciała aby pani mi podpowiedziała na co szczególną uwagę zwrócić w odżywiKasiu przed treningiem i po treningu. Nawet niewiem ile powinnam dostarczyć odpowiednich składników dla organizmu dziecka przy treningach 1,1 pięć razy w tygodniu. Będę bardzo wdzięczna o pomoc dla małych sportowców ⚽ serdecznie ?

noavatar.png
Demetria 2018-09-16

Tez sie wlasnie zastanawialam pozorom mowisz ze jest dla bardziej zaawansowanych ale wedlug mnie daje bardziej w kosc

noavatar.png
Jonatan 2018-09-16

Obłędne!!!!!!

noavatar.png
Kasper 2018-09-16

Czym mogę zastąpić płatki owsiane? ????

noavatar.png
Izydor 2018-09-17

Jaka mąka i pieczywo są najzdrowsze?

noavatar.png
Elka 2018-09-17

Dlugo twierdzilam, ze trening w domu nie da mi tyle frajdy wyscie miedzy ludzi. Postanowilam wykupic apke na miesiąc, bardzo sie mylilam…wlasnie aktywowalam kolejne miesiące. Polecam kazdemu! daja duzo satysfakcji, i jeszcze wiecej endorfin!! 🙌 moooc!👊

noavatar.png
Erazm 2018-09-17

Kupiłam płytę, po powrocie do domu zobacze czy warto było .pozdrawiam

noavatar.png
Jarostryj 2018-09-17

Czy jest już dostępna dieta dla osób z chorobami tarczycy?

noavatar.png
Eliza 2018-09-17

A co sądzi o piciu soku każdego ranka?

noavatar.png
Demetriusz 2018-09-17

Pyszny przepis!!!!Ja też się pochwalę…. dzięki hpba straciłam już 1 i czuję się świetnie! sprawdzam bloga po 1 z nadzieją na nowe wpisy! :]

noavatar.png
SykstuS 2018-09-17

Kasiu, a jaką firmę polecasz, jeśli chodzi o spirulinę? tyle informacji w sieci tak skrajnie różnych, że nie wiem, którą wybrać. Nie znam się na tym 🙁

noavatar.png
Cieszyrad 2018-09-17

Fajny wpis. Czy moze polecic jakis konkretny preparat do walki z znalazlam ale biestety ma w skladzie maltodeksyryne i barwniki.

noavatar.png
Bożysław 2018-09-17

Kasiu czy będą jeszcze duże wersje batonów a nie takie małe?:( proszę zrób te duże

noavatar.png
Gosława 2018-09-19

Upiekłam z mąką ryżową i owocami miechunki, pyszny ! <3

noavatar.png
Hipolit 2018-09-19

Wszystkiego co najlepsze ! takiej pozytywnej energii i proszę się nie zmieniać. <3

noavatar.png
Bolesława 2018-09-19

Dobrze, że pisze pani o takich sprawach. Być może nie każdy z tego sobie daje sprawę. Gdzie taką wodę kokosową można kupić? jeszcze nie spotkałem się z takim napojem. Choć napoje izotoniczne to chyba wszystkie piłem jakie tylko są możliwe. A wody kokosowej raczej nie spotkałem.

noavatar.png
Hugon 2018-09-19

Aaaaale bosko :))))) miły prezencik :))))

noavatar.png
Niestoj 2018-09-20

kwestia gustu nie uważam żebym potrzebowała Pozdrawiam

noavatar.png
Nawuj 2018-09-20

Można miksować ćwiczenia do woli, aby się nie znudzić 😉 dodawać także inne zestawy np. z i.

noavatar.png
tycjan 2018-09-20

Kasia czy ocet jabłkowy uszczelnia jelita?

noavatar.png
Lechosława 2018-09-20

Kasiu, uwielbiam czytać!!! za rady. Wesołych, spokojnych i zdrowych

noavatar.png
Ambroży 2018-09-20

Około 6-8 sztuk. Ann

noavatar.png
Jarowit 2018-09-20

Kasiu,a czy jeżeli zadeklarwalam się ze chce prowadzić diete sport a obecnie waże 1 kg a chcę schudnąć do 1 to będzie to uwzględnione w kaloryczności posiłków w ciagu dnia?Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

noavatar.png
Sebastian 2018-09-20

Najlepsza woda kokosowa w ? brzuszek burczy bo sie kurczy…. zaraz letni napój zrobimy ??

noavatar.png
teodozjusz 2018-09-21

A ja nadal bede uparcie komentowac z prosba o diete wegetarianska, bo meczace jest szukanie zamiennikow dla miesa, ktore byly by rownie wartosciowe i odpowiadaly kalorycznie. Probowalam przez 2 miesiace, ale sie poddalam.

noavatar.png
Mirella 2018-09-21

2-3 lata temu post w wigilię został zniesiony przez

noavatar.png
witoslaw 2018-09-21

Super..PYCHA!!

noavatar.png
Bolesław 2018-09-21

Super! wszystko widać. Dziękuję i życzę magicznych ???

noavatar.png
Honorat 2018-09-21

Myśle ze jak odstawisz po kuracji ten specyfik to bedziesz miała efekt jojo . Sport i zdrowe odżywianie to jedyny sposób .Pozdrawiam

noavatar.png
Grzegorz 2018-09-21

Mnie również wydaje się znajomo 😉

noavatar.png
Drogodziej 2018-09-21

A ja chciałam zapytać czy jest jakieś wskazanie by brać przed posiłkiem? po? kapsułke na dzień brać z rana, jeśli że będę trenować popołudniu? też lepiej wziąść przed planowanym treningiem?

noavatar.png
Ciecimiar 2018-09-21

Jak każdy też jestem zwolennikiem wody. Czy ta woda z uzdrowisk jest lepsza od tej którą pijemy z kranu? ona zdecydowanie się różni? pani odpowiedzieć na te pytKasia. Z góry dziękuje.

noavatar.png
Jolka 2018-09-22

Kasiu, czy syrop klonowy można zastąpić miodem?

noavatar.png
Dalimir 2018-09-22

Można wiedziec jaki jest indeks glikemiczny jednej kulki ?

noavatar.png
Aurelia 2018-09-22

Ja również polecam test kod metaboliczny1 . Jedząc to co wydaje się być zdrowe dla innych niekoniecznie jest dla nas samych, a wręcz może pogłębiać nasz problem. Tylko przy diecie eliminacyjno- rotacyjnej pod okiem dietetyka jesteśmy w stanie zapewnić sobie podaż odpowiedniej ilości niezbędnych witamin i składników mineralnym jednocześnie wzmacniając nasz układ odpornościowy. Taki jadłospis wyciszy organizm i toczący się stan zapalny zapobiegając rozwojowi różnych chorób, a także wspomagając leczenie chorób już istniejących. Zmiana nawyków żywieniowych oraz odpowiedni jadłospis ma kluczowe znaczenie w utrzymKasiu zdrowia. Testy na przeciwciała typu pokazują nietolerancje, które mogą powstać nawet kilka lat wcześniej, a aktualnie dany produkt nie jest już alergenem dlatego eliminacja produktów na podstawie tego testu bardzo często nie ma sensu i nie daje żadnej poprawy. Powodzenia

noavatar.png
Łukasz 2018-09-22

Suuuuper,a gdzie zdjęcia posiłków? lubiłam popatrzeć…

noavatar.png
Ernesta 2018-09-22

Świetny pomysł tylko ja mam pytanie. Czy aplikacja by będzie też dostępna telefon z systemem android? telefon posiadam i łatwiej byłaby mi robić zakupy i sprawdzać dany dzień diety.

noavatar.png
Patryk 2018-09-22

Pani co poleci pani na trądzik?

noavatar.png
Osiegniew 2018-09-22

Nie mogę sobie zrobić „wolnego” od tego bloga nawet w) stąd też pozdrawiam twórców i. Cudownych rodzinnych />Tym razem poza wspKasiałymi przepisami, moją uwagę przykuł szary sweter. Dlatego ponawiam pytanie, gdzie można znaleźć taki egzemplarz?:)

noavatar.png
zbigniewa 2018-09-22

Kasiu czy będą jeszcze duże wersje batonów a nie takie małe?:( proszę zrób te duże

noavatar.png
Melania 2018-09-23

To jaką herbatę w czasie ciąży polecasz?

noavatar.png
Hipolita 2018-09-23

Też jestem bardzo ciekawa.

noavatar.png
Seba 2018-09-23

Kasiu, kupiłam parę dni temu twoją dietę (poziom 1) i od jakiegoś czasu wykorzystuję twoje przepisy – uwielbiam je! jest super i wcale nie wydaje mi się, żeby mi było ciężko na niej „wytrzymać” ;).Dzięki za zaangażowanie, inspirację i fajne produkty w sprzedaży – pozdrawiam!

noavatar.png
Grażyna 2018-09-23

Kasiu, uwielbiam za to ze ciagle poszerzasz swoja wiedze, jestes inteligetna i taka ..normalna 😉 nie mam nic przeciwko reklam ale jestes zaskoczona ze wspierasz biznes farmaceutyczny…

noavatar.png
Ernestyna 2018-09-23

Frigga wyluzuj z tym podlizywaniem sie. Masz plan na caly dzien, wiec zasuwaj do kuchni i wykaz sie tam.

noavatar.png
Malina 2018-09-24

pierszej części wypowiedzi nie będę komentować, a co do drugiej to niektórzy (na przykład ja) chętnie przetestują nowe produkty, których nie ma w zwykłym spożywczaku, ale nie trzeba ich daleko szukać, wystarczy wybrac się do i lub mniejszego, dobrze zapotrzonego sklepu….Ja dzięki blogowi wprowadziłam na stałę w mojej kuchni– jagody goii (kupiłam przez internet, ale dostepne są też w stacjonarnych sklepach zielarskich)– siemię lniane (dostepne w każdym spożywczaku )– olej kokosowy (kupiłam w lepiej zaopatrzonym spożywczaku koło domu)Kasia, nie zamykaj bloga, bo chętnie wypróbuję kolejne produktu

noavatar.png
Dobrowoj 2018-09-24

Kasiu pytanie z innej bajki… 1 miesieczne dziecko może spożywać masło klarowane?

noavatar.png
Danio 2018-09-24

Na stronie empiku

noavatar.png
zbigniewa 2018-09-24

Jasne mozna na święta zrobić kutie lub sałatke z kaszą jaglaną i granatem oraz sezamem

noavatar.png
Kleofas 2018-09-24

Przepięknie ? świąt ??☃✨

noavatar.png
Blandyna 2018-09-24

Chlebek.. zrobiłam bardziej na słodko z cukrem kokosowym i mieszanką zmielonych orzechów i jest megaaa piekę już 3 raz:)))pozdrawiamm

noavatar.png
Lechosława 2018-09-24

Mi strasznie chce się slonych i kwasnych napojow po wysilku ;D

noavatar.png
Fidelia 2018-09-24

Witaj mam pytanie odnoście cukrzycy. Czy da się ją wyleczyć?Pozdrawiam

noavatar.png
Gizela 2018-09-24

Trening tak. Ryba lub mięso – nie. Pozdrawiam!

noavatar.png
teodozjusz 2018-09-24

Ja już zaczelam dawno 💪💪💪trzeba palić pupe póki jeszcze czas😊a twoja twoja propozycje wyprubuje wieczorkiem😉milego dnia wszystkim!!☺☺☺

noavatar.png
zbroslaw 2018-09-25

[…] ryż z jabłkami […]

noavatar.png
Horacy 2018-09-25

Kasiu, kiedy będzie dostępny mus kokosowy?

noavatar.png
Jarosława 2018-09-26

Jestem bardzo zainteresowana apką, ale mam uszkodzone łąkotko wiec ćwiczenia obciążające kKasiuno odpadają…czy można to jakoś podkreślić aby wskazywała aplikacja takie ćwiczenia?

noavatar.png
Lucja 2018-09-26

Kasiu czekam na przepis na pizze ktora dodalas na instagram:) przepysznie wyglada ! !

noavatar.png
Stefan 2018-09-26

Błąd. Mięso czyli bialko powinno byc zjedzone na koncu…Najpierw ziemniaki z warzywami a na koncu mieso… trawi sie najdluzej i wiekszosc czasu trawi sie w zKasiudku…Jesli chcemy zjesc jakis owoc to najlepiej 1 przed posilkiem i tylko do poludnia. Po poludniu powinnismy unikac jedzenia owocow a szczegolnie na noc.

noavatar.png
Gosław 2018-09-27

Kochana co sądzisz o smażeniu na oleju kokosowym nierafimowanym? ☺️

noavatar.png
Balbin 2018-09-27

Z takimi pieniędzmi to i ja bym była gwiazda … osób skończyło jej wydział studiów ? ! ona sie wybiła?tylko i wyłącznie dlatego ze ma sławnego męża …. Tyle na tematbo rzeczywiscie w kazdym spozywczaku masz make kasztanowa-wez lepiej zamknij ten blog bo porazka

noavatar.png
Bogwidza 2018-09-27

Kasiu w jakiej formie polecasz przyjmowanie suszony owoc? tak, to do czego najlepiej ją dodawać?

noavatar.png
Nawoj 2018-09-27

Pani rozdzielenie i dostosowanie do dni z i bez treningu.Tego potrzebowałam.Bardzo chciałabym znaleźć się w lecie wśród uczestników obozu ,mam nadzieję że uda mi się zrealizować swoje plany dietetyczne i sportowe.Podziwiam i pozdrawiam .Dajcie o siebie?

noavatar.png
Sara 2018-09-27

W ten weekend niestety nie mogłam być, ale obiecuję że przy najbliższej okazji będę na 1 %. Pozdrawiam 😉

noavatar.png
Misia 2018-09-27

Ja też jestem ciekawa tego bardzo

noavatar.png
Milena 2018-09-27

Bardzo ciekawy temat! jakie przyjmujesz suplementy, moze cos konkretnego polecisz? brac kazdda witamine osobno, badz znalesc odpowiedni zestaw witamin. Pozdrawiam

noavatar.png
wladyslawa 2018-09-27

Cieszy oczy taki dres!

noavatar.png
Cibor 2018-09-27

Też jestem bardzo ciekawa.

noavatar.png
Felicja 2018-09-28

Pani z jakiego powodu nie można łączyć twarogu z owocami? pisała gdzieś o tym? na diecie skomponowanej przez dietetyka i na drugie śniadanie mam właśnie twaróg chudy, maliny i orzechy. Proszę o odpowiedź

noavatar.png
Majka 2018-09-28

W ten weekend niestety nie mogłam być, ale obiecuję że przy najbliższej okazji będę na 1 %. Pozdrawiam 😉

noavatar.png
Eugenia 2018-09-28

A czy można zrobić w wersji wegańskiej bez jajek, za to z siemieniem lnianym? proporcje mąk będą te same?

noavatar.png
Irydion 2018-09-28

Mega pomysł! a moze planujesz wprowadzenie diety dla kobiety w ciazy? ???

noavatar.png
Febronia 2018-09-28

Byłaś z tym u lekarza? to jakiś problem z hormonami…

noavatar.png
Magdalena 2018-09-28

Dzień dobry ?. Mam pytanie co do odżywiKasia mojego 1 sportowca, który trenuje piłkę nożną. Dużo się mówi o ogólnym odżywiKasiu dzieci. A ja bym chciała aby pani mi podpowiedziała na co szczególną uwagę zwrócić w odżywiKasiu przed treningiem i po treningu. Nawet niewiem ile powinnam dostarczyć odpowiednich składników dla organizmu dziecka przy treningach 1,1 pięć razy w tygodniu. Będę bardzo wdzięczna o pomoc dla małych sportowców ⚽ serdecznie ?

noavatar.png
Krzysław 2018-09-28

Super dzisiaj kupiłam piłkę gimnastyczna i będę próbować !

noavatar.png
Nażyr 2018-09-29

Witam, czy wykupując dietę przez aplikację, jest możliwość wyboru opcji wegetariańskiej?Pozdrawiam

noavatar.png
Rysiek 2018-09-29

Pani w tym roku skończę 1 lat i mogę ćwiczyć właśnie z pani płytą ? tym pani wielką fanką to co pani robi jest takie piękne ? <3 dużo i :* !!!!

Top