Ślub to bardzo ważne wydarzenie, dlatego Państwo Młodzi wybierają takie miejsca, które zachwycą nie tylko ich samych, ale także gości weselnych. Świetnym rozwiązaniem na ślub w okresie letnim jest plener. Warto zatem wiedzieć, jak zorganizować ślub w plenerze i na co należy zwrócić uwagę, aby wszystko wyglądało jak z bajki.

O czym pamiętać podczas przygotowań do ślubu w plenerze?

Przede wszystkim podczas przygotowań do tego pięknego wydarzenia należy pamiętać o:

  • dekoracjach,
  • altanie lub namiocie,
  • nagłośnieniu,
  • miejscach dla gości.

Dobrze jest też mieć przygotowane miejsce dla urzędnika państwowego czy też księdza, w zależności od rodzaju ślubu, gdzie będzie mógł udzielić ceremonii ślubnej. Bardzo często na ślubie plenerowym miejsce dla osoby prowadzącej ceremonię jest przyozdabiane kwiatową pergolą, co znakomicie łączy się z resztą ozdób. Niewątpliwie ważnym elementem są też siedzenia dla gości oraz miejsca do spożywania posiłków. Warto pamiętać o ochronie przed deszczem, dlatego też często stoły i miejsce do tańczenia jest robione w namiotach lub altanach.

Jakie dekoracje wybrać przy ślubie plenerowym?

Wszystko zależy od pory roku, w której organizowany jest ślub. W okresie wiosennym i letnim można postawić na fantastyczne i pachnące żywe kwiaty. Zimą świetnie będą pasować także akcenty świąteczne. Niewątpliwie ważną dekoracją jest też czerwony dywan, który nadaje charakteru całej ceremonii. Dobrze jest pamiętać, że wiele hoteli, w których organizowane są śluby, mają w cenie przygotowanie dekoracji, dzięki czemu Państwo Młodzi mogą wybrać je tylko pod względem swoich preferencji. Warto też pamiętać o tym, by udekorować nie tylko samo miejsce ceremonii zaślubin, ale również miejsce, w którym goście wraz z Młodymi będą jedli i tańczyli.

Gdzie zorganizować ślub na dworze?

Bardzo ważne jest to, by wybrać takie miejsce, które będzie odpowiadało wszystkim naszym wymaganiom. Fantastycznym rozwiązaniem jest miejsce, w którym rozciąga się przepiękny krajobraz, dzięki czemu Państwo Młodzi oraz goście mogą zrobić pamiątkowe zdjęcia. Dlatego też Ślub w plenerze w Pszczynie oferuje w https://bistro70.pl/slub-w-plenerze-pszczyna/ przepiękne miejsce. Na uwagę zasługuje fakt, że hotel pomaga w organizacji całego wydarzenia od dekoracji po kuchnię. Co ważne, to Młodzi mogą wcześniej przyjechać do hotelu i zobaczyć przepiękny plener, w którym będą brali ślub i od razu można ustalić miejsce, w którym będą rozłożone wszystkie dekoracje i stoły. Dodatkowo też w hotelu można wynająć pokoje dla gości.

Dobrze jest wspomnieć, że ślub w plenerze to wielkie wydarzenie, na które dobrze jest się odpowiednio przygotować, dzięki czemu dzień ten zostanie na zawsze w pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top