Firma Festfloor jest dumniem producentem wyjątkowych, trwałych, ozdobnych betonowych tynków dekoracyjnych, tynków marmurowych oraz posadzek betonowych, które dopasowują się do różnych zastosowań. Wiemy, że współczesna architektura charakteryzuje się nieograniczonym wyborem możliwości w zakresie tworzenia przestrzeni. Naszym zdaniem projektanci i architekci powinni mieć szeroki wybór materiałów, którymi mogliby się wykorzystać do stworzenia wyjątkowych wnętrz.

Betonowe tynki dekoracyjne

Betonowe tynki dekoracyjne firmy Festfloor dostępne są w szerokiej gamie kolorów, struktur i wykończeń. Dzięki elastyczności tego materiału można stosować go na powierzchniach ścian, sufitów, podłóg i innych powierzchniach. Z powodzeniem wykorzystują go nie tylko projektanci wnętrz, ale także architekci i inwestorzy.

Fastfloor realizacja 7

Posadzki betonowe Festfloor

Festfloor oferuje również posadzki betonowe, które mogą być stosowane wewnątrz budynków i na zewnątrz. Przygotowaliśmy szeroką gamę wykończeń, w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb i upodobań. Posadzki doskonale sprawdzają się zarówno w mieszkaniach, jak i w budynkach o zastosowaniu komercyjnym czy przemysłowym.

Fastfloor realizacja 9

Popularny mikrocement Festfloor

Innym szalenie popularnym produktem firmy Festfloor jest mikrocement. Jest to charakterystyczny materiał, który jest bardzo giętki i plastyczny. Umożliwia tworzenie oryginalnych powierzchni, tworząc efekt betonu architektonicznego. Mikrocement idealnie sprawdzi się w mieszkaniach, restauracjach, butikach, placówkach medycznych i innych obiektach użytkowych.

Fastfloor realizacja 10

Dzięki zastosowaniu technologii Festfloor jesteśmy w stanie dostarczyć profesjonalnie wykonane produkty najwyższej jakości. Ponadto, korzystając bezpośrednio z producenta w przeciwieństwie do pośredników zewnętrznych, klienci może cieszyć się z szybkiego i sprawnego dostarczenia produktów.

 Tworzenie wyjątkowych wnętrz

Naszą misją jest ułatwienie klientom tworzenia wyjątkowych wnętrz przy użyciu trwałych, estetycznych materiałów budowlanych. Dzięki Festfloor możesz w pełni wykorzystać swoją wyobraźnię, tworząc unikalne i niepowtarzalne wnętrza, w których będziesz mógł czerpać radość za każdym razem, gdy zajrzysz do nich. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub skontaktowania się z nami bezpośrednio w celu uzyskania dalszych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top