Unikalne sposoby łączenia: znaczenie znalezienia różnych sposobów na utrzymanie połączenia. Jeśli czytasz to, prawdopodobnie jesteś w związku i zmagasz się ze znalezieniem unikalnych sposobów połączenia ze sobą. Prawdopodobnie czasami walczysz z trudnością utrzymania prawdziwego roku po roku. Możesz być sfrustrowany próbując znaleźć unikalne pomysły na noc daty lub walczyć z wymyślaniem nowych treści do rozmowy o kolacji. Może ty i twój partner czujesz się tak odłączony, że rozważasz, czy iskra jest nawet możliwe powrotem.

“Iskra” jest złożona; Obejmuje chemię seksualną, połączenie intelektualne, wrażliwość emocjonalna, zabawa i spontaniczność, przyjaźń, towarzystwo itp., Kiedy iskra zaczyna się fizzle, to normalne, że czujemy się przestraszony, sfrustrowany, a nawet zniechęcony. Spodziewamy się wielu naszych partnerów / związków, a czasami możemy się przytłoczyć, gdy nie czujemy się z gołymi nastolatkami blisko.

Czasami spodziewamy się iskry i połączenia naszego związku, aby utrzymać w taki sam sposób, w jaki opracowaliśmy, gdy po raz pierwszy rozpoczęliśmy randki. Oczywiście byłoby idealne, aby mieć stałego scen miodowego w całym naszym związku; Ale rzeczywistość jest, która nie istnieje. Nic nie jest trwałe, ale zmieniaj. Musimy oderwać się od oczekiwań, że “szczęście” powinno być łatwe, albo że nasze relacje nie powinny wymagać pracy, gdy iskra zaczyna fizzle. Nasza iskra jest podobna do prawdziwego płomienia. Spala się i musi być w stanie wrócić raz na jakiś czas.

Dlaczego więc ważne jest, aby zamknąć iskrę i znaleźć wyjątkowe sposoby, aby połączyć się z naszym rokiem partnerskim po roku? Dlaczego ważne jest ustanowienie unikalnych sposobów połączenia, nawet gdy czujemy się zniechęcony, urażony, sfrustrowany, odrzucony i / lub niewygodny?

5 ważnych powodów, aby znaleźć unikalne sposoby łączenia się ze swoim partnerem:

Ożywia relację na wszystkich poziomach

Dlaczego to jest ważne? Długoterminowe relacje się znudzą lub stagnuje łatwo. Wspólne jest utknięcie w codziennych stresorach i ciśnieniach, które często zapominamy pielęgnować naszego związku w taki sam sposób, w jaki kiedyś przyzwyczailiśmy się, kiedy po raz pierwszy poznaliśmy się. Znalezienie unikalnych sposobów, aby połączyć, może pomóc zarówno zainspirować się do flirtu, puścić codzienne ciśnienia i daj sobie pozwolenie na priorytetyzowanie relacji. Oto wskazówka: uczynić go priorytetem, aby zobowiązać się do jednego dnia na tydzień i / lub godzinę dziennie, że nie ma zewnętrznych przerw. Nawet telewizja. Spraw, by gotować kolację razem podczas rozmowy, słuchaj muzyki, łyk wina. Idź na spacer w losowej okolicy i zanotuj domy i scenerię. Może to również być równie proste jak posiłek razem bez telefonów!

Dlaczego ważne jest, aby znaleźć unikalne sposoby podłączenia # 2: pomaga zakochać się ponownie.
Zakochanie jest czymś, czym często się smurzymy, gdy jesteśmy w długotrwałym związku. Często tęsknimy za motylami, tajemnicą i ogólnym doświadczeniem uczenia się o innej osobie i łącząc nasze życie razem. “Zakochanie się” był taki piękny czas w twoim związku! Gdy znajdziesz unikalne sposoby podłączenia, możesz nawet zdawać sobie sprawę, że może to promować tę samą reakcję chemiczną (oksytocyna, tj. “The Love Hormone”) i może również pomóc Ci czuć się podobnie, kiedy początkowo zacząłeś zakochać się. Dlaczego to jest ważne? Stelifuje naszą wiązanie, pomaga nam poczuć się ponownie podłączyć i odmładzając nasze ogólne relacje. Oto wskazówka: powiedz sobie nawzajem trzy rzeczy codziennie, że jesteś wdzięczny za to, że twój partner zrobił, jest itp. Werbalnie potwierdzający do siebie, co doceniasz, pozwól swoim partnerowi czuć się zatwierdzony i doceniany, co pomaga obu z rutyny wykorzystania siebie nawzajem.

Daje im pozwolenie na narażone na siebie

Możesz nawet tego nawet zdawać sobie sprawy, ale niezależnie od tego, jak długo jesteście razem, nadal pracujesz nad bezpieczeństwem budynku i podatności w związku. Być może początkową zagrożoną przeszkodą mówiłeś, że się kochasz; Potem może prowadzić do sporadycznego tootu w łóżku; Wtedy luka była naprawdę ciężka, gdy jeden z was doświadczył utraty pracy lub członka rodziny. Stale się rozwijamy i zmieniamy; Życie ciągle się porusza. Każdy nowy dzień, miesiąc i rok aktywuje nowe wyzwania i nowe doświadczenia. Luka jest kluczem do wszelkich udanych relacji i kiedy wykonywamy nasze wrażliwe samy w związku, w rzeczywistości budujemy coraz więcej zaufania w sobie. Jest to niezwykle związane i ważne, aby kontynuować pielęgnowanie przez cały związek. Oto wskazówka: Zrób coś raz w miesiącu, raz na kwartał lub sezon, który cię przeraża lub jest czymś, czego nigdy wcześniej nie robiłeś. Może to być aktywność, którą robisz razem (niebo nurkowania, komedia improwizowa, karaoke, sklep seksualny); Może to być również trudna rozmowa (o intymności, seksie itp.). Spróbuj kontynuować pchanie się, aby wzmocnić podatność.

Zmusza zarówno dowiedz się więcej o sobie

Możesz myśleć, że wiesz o wszystkim o sobie nawzajem, ale to założenie jest dlatego, że jesteś leniwy i zapomniałeś, że bada się. Twój partner ciągle się rozwija i jest coś o nich, że prawdopodobnie nie wiesz, rozumiem i / lub spędzić dużo czasu będąc ciekawym. Więcej informacji na temat siebie pomaga oboje nadal być ciekawi. Ciekawość jest seksowna i buduje pragnienie! Oto wskazówka: Idź do poradnictwa, mimo że możesz nie być “walki” ani “w złym miejscu” i mieć terapeuta szybkie pytania dla was obu do przetwarzania i zbadania razem. Doradztwo nie musi być miejscem przeznaczonym tylko do “naprawienia” relacji; W rzeczywistości może być bezpieczne miejsce dla obu, aby poprawić relację i zapobiec przyszłym problemom.

Wzmacnia powód (y) zakochałeś się w pierwszej kolejności

Spójrzmy na to, że naturalnie bierzemy życie i nasze relacje za pewnik od czasu do czasu. Tracę oczu, co jest naprawdę ważne i znaczące. Często zapominamy o powody, dla których wybieramy naszą osobę i często wpadamy w pułapkę porównania lub wątpliwości, kiedy nasz związek nie idzie tak kasochrzydlony, jak mamy nadzieję. Oto wskazówka: wspomina o twoich “first,” Idź do miejsca, w którym miałeś swoje pierwsze wakacje, data, przygoda. Werbalizuj do siebie, jak czułeś się, gdy oboje upadniesz w “jak” i zakochany w sobie. Innym pomysłem, spróbuj sprawdzić nowoczesne pole miłości, które oferuje działania komunikacyjne i luksus promuje do inspirowania i poprawy połączenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top