Każda kobieta pragnie wyglądać młodo jak najdłużej. Delikatna kobieca skóra traci niestety wraz z wiekiem swoją jędrność, a na twarzy pojawiają się zmarszczki. Na szczęście można z nimi walczyć dzięki skutecznym zabiegom medycyny estetycznej.

Kiedy pojawiają się pierwsze zmarszczki?

Pojawienie się na twarzy pierwszych zmarszczek może nastąpić już w wieku dwudziestu kilku lat. Na ten proces ma jednak wpływ kilka czynników, takich jak dieta, tryb życia oraz uwarunkowania genetyczne. Usunięcie zmarszczek jest możliwe poprzez wykonanie odpowiedniego zabiegu przeciwzmarszczkowego.

Jakie zabiegi przeciwzmarszczkowe są dostępne na rynku?

W gabinetach medycyny estetycznej możemy zrealizować liczne zabiegi upiększające. Nie trudno się domyślić, że najczęściej klientki sięgają właśnie po zabiegi przeciwzmarszczkowe. Do najpopularniejszych i zarazem najskuteczniejszych należą:

– Botox – stosowanie botoxu ma na celu wygładzenie zmarszczek mimicznych i przywrócenie jędrności skóry. Zastrzyki botoxu są całkowicie bezpieczne i przynoszą szybkie oraz trwałe efekty.

– Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym – kwas hialuronowy to naturalnie występująca w organizmie substancja. Niestety wraz z wiekiem jest jej w naszej skórze coraz mniej. Przejawem tego jest pojawienie się pierwszych zmarszczek, bruzd oraz zniekształceń konturów twarzy. Aby odwrócić ten proces i zatrzymać go, można zastosować kwas hialuronowy w celu wypełnienia zmarszczek.

– Mezoterapia – zabieg mezoterapii składa się zazwyczaj z trzech elementów. Są nimi lifting skóry, nawilżenie oraz antyoksydacja. Dzięki tym zabiegom skóra staje się wyraźnie odmłodzona. Zabieg mezoterapii jest bezbolesny i nie sprawia żadnego dyskomfortu.

– Laseroterapia – wykorzystanie nowoczesnego lasera daje niesamowite efekty w ujędrnianiu skóry i likwidacji zmarszczek. Zabieg z wykorzystaniem lasera jest bezinwazyjny i bezbolesny. Może z niego skorzystać każda osoba, nawet ta, która posiada bardzo wrażliwą skórę.

Podsumowanie

Dzisiejsza medycyna estetyczna ma do zaoferowania swoim klientkom wiele skutecznych zabiegów usuwania zmarszczek. Warto skonsultować się ze specjalistą www.Dermedicus.eu, który pomoże w wyborze metody najbardziej dla nas odpowiedniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top