Zabieg Zaffiro jest termoliftingiem, który pozwala na skuteczną, bezpieczną i bezbolesną redukcję m.in. oznak starzenia się skóry. Pojawiające się zmarszczki i wiotka skóra to w zupełności naturalne oznaki – wraz z wiekiem skóra traci jędrność, gęstość i elastyczność. Zabieg ten pozwala je zredukować, a nawet i pozbyć się. Sprawdź, czym jest i jakie posiada zalety termolifting Zaffiro!

  • Jak wygląda zabieg Zaffiro?
  • Dla kogo przeznaczony jest termolifting Zaffiro?
  • Zaffiro i jego największe zalety

Jak wygląda zabieg Zaffiro?

Czym jest Zaffiro i jak wygląda? Zabieg Zaffiro (termolifting) rozpoczyna się od oczyszczenia skóry z wszelkich zanieczyszczeń i resztek makijażu. Wykonuje się w tym celu peeling wodny (waterpeeling). Następnie nakładany jest silnie chłodzący żel, którego zadaniem jest przede wszystkim ochrona przed poparzeniem oraz zapewnienie płynnych ruchów głowicą urządzenia Zaffiro. Jest ona wykończona szkłem szafirowym oraz wzmacnia emisję światła podczerwonego. Po nałożeniu żelu chłodzącego przechodzi się do właściwej fazy zabiegu z wykorzystaniem głowicy. Podnosi się temperaturę kolagenu w skórze właściwej oraz ponownie schładza dla przywrócenia równowagi. Ostatni etap zabiegu Zaffiro polega na schłodzeniu miejsc poddanych zabiegowi przy pomocy coolera oraz aplikacji produktów, które wspomagają syntezę kolagenu. Mowa tu m.in. o retinolu, witaminie C czy kwasy hialuronowym. Zabieg Zaffiro jest bezinwazyjny, pacjent może więc wrócić do pracy oraz codziennych obowiązków od razu po wykonanym zabiegu. Jeśli chodzi o czas trwania termoliftingu Zaffiro, jest to zazwyczaj od 30 do maksymalnie 60 minut. 

Zabieg Zaffiro poprzedza wizyta konsultacyjna, która pozwala wykluczyć ewentualne przeciwwskazania oraz oszacować, ile będzie potrzebnych zabiegów do osiągnięcia pożądanych przez pacjenta rezultatów. W zdecydowanej większości przypadków wykonuje się serię, składającą się z 4-6 zabiegów. Jeśli chodzi o cenę zabiegu, jest ona uzależniona przede wszystkim od obszaru ciała poddawanego termoliftingowi. Zabieg wykonany na całej twarzy to koszt około 800-1000 złotych, na dłoniach bądź czole około 500 złotych. W przypadku nieco większej powierzchni tj. brzuch, należy liczyć się z kosztem około 1100-1400 złotych.

Dla kogo przeznaczony jest termolifting Zaffiro?

Zabieg Zaffiro pozwala m.in. na wygładzenie zmarszczek, a także przywrócenie gęstości i jędrności skóry. Jest więc polecany przede wszystkim tym osobom, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia i degradacji włókien kolagenowych. Mowa tu o zmarszczkach oraz wiotkiej skórze, pozbawionej jędrności i gęstości, zwłaszcza na twarzy, szyi oraz dekolcie. Skóra może utracić jędrność również na skutek dużej utraty wagi oraz zmiany sylwetki – takim osobom również poleca się zabieg, a także i kobietom po porodzie, które chciałyby powrócić do sylwetki sprzed ciąży.

Zaffiro i jego największe zalety

Zaffiro to zabieg posiadający szereg zalet. Przede wszystkim jest bezinwazyjny, dzięki czemu nie wymaga specjalnej rekonwalescencji. Nie jest również bolesny. Jego czas trwania jest naprawdę krótki, dzięki czemu pacjent nie musi rezygnować ze swoich planów czy pracy, tak jak ma to miejsce w przypadku dłuższych zabiegów. Dużą zaletą zabiegu Zaffiro są również oczywiście efekty, jakie pozwala osiągnąć. Mowa tu przede wszystkim o:

  • redukcji zmarszczek,
  • przywróceniu gęstości i jędrności skórze,
  • poprawie wyglądu szyi, dekoltu, piersi i wszystkich pożądanych miejsc,
  • obkurczeniu skóry brzucha u kobiet po porodzie,
  • likwidacji luźnej skóry ud, kolan i wewnętrznej strony ramion.

Zabieg ten pozwala osiągnąć naprawdę satysfakcjonujące efekty, jest to więc jego dużą zaletą. Jeśli Ty również chcesz pozbyć się zmarszczek, luźnej skóry bądź po prostu chcesz poprawić wygląd swojej skóry – skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki Warszawa oraz umów się na wizytę konsultacyjną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top